Loading Sündmused

Leerikursus

1. oktoober kl 18:00 - 20:00

Hea kaasteeline!

Kutsun sind peagi algavale EELK Lääne-Nigula, Noarootsi ja Nõva koguduse ühisele leerikursusele.

Kursus algab teisipäeval 01.10.2024 kell 18:00 veebis.

Meie leerikursus on arutlevas vormis üles ehitatud, kus on igal osalejal võimalus kuuldu põhjal oma mõtteid vahetada ning neid arutleda. Leeritundides arutleme ristiusule olulisi teemasid, nt mis on usk ja keda/mida uskuda? Kes on Jumal ja kas tema juhib inimese elu? Miks inimene peab olema ristitud ja milline tähendus on inimese jaoks kirikul ja armulaual? Miks on maailmas kurjus ja kannatus? Kuidas elada õigesti ja hästi? Mis saab peale surma? Kes on kristlane ja mida tema usub. Püüame leida vastuseid küsimustele, mis on seotud Jumalaga, Jeesuse Kristusega ja Püha Vaimuga.

Leerikooli oled oodatud alates 16. eluaastast. Oodatud on kõik huvilised.

Leerikooli tulles ei pea olema ristitud. Ristimine toimub leerikooli ajal.

Meie koguduse leerikursus kestab umbes 2-3 kuud.  Kokku saame 12 korral ning leeritunni pikkus on 1,5 tundi.

Osalemiseks, palun kirjuta mulle, et saaksin saata sulle lingi mille kaudu saad kursusega liituda.

E-mail: kristo.hudsi@eelk.ee

Detailid